Vítejte na stránkách sportovního centra Vzpěračská škola Oty Zaremby Horní Suchá

Sportovní klub – vzpěračská škola Oty Zaremby

12. února 2009 byl slavnostně otevřen Sportovní klub – vzpěračská škola Oty Zaremby.
Klub má své sídlo v bývalém Domě chovatelů – budově za Domem PZKO na adrese Centrum 329.
Slavnostní otevření přestřižením pásky provedl Ing. Jan Lipner, starosta obce a PaedDr. Jaroslav Soural Csc., vedoucí odboru kanceláře hejtmana Moravskoslezského kraje.
  Otevření sportovního centra se zúčastnili i další osobnosti kraje, obce i bývalí vynikající sportovci.
Z Odboru školství mládeže a sportu Moravskoslezského kraje byl přítomen Ing. Dučan Rundt, vedoucí Centra individuálních sportů Ostrava, za Nadační fond sportovních veteránů Ing. Karel Strnad, za naši obec byli, kromě starosty, přítomni ještě místostarosta Josef Žerdík a někteří členové zastupitelstva obce. Z bývalých vynikajících sportovců byla přítomna mj. Táňa Kocembová - Netoličková a Remigius Machura.
  V den slavnostního otevření se už v klubu vzpíralo.

Vzpěračská škola Oty Zaremby, letos začala v Horní Suché fungovat jako plnohodnotný sportovní klub. V součastnosti zde trénuje téměř třicet chlapců, kteří začínají sbírat první velké úspěchy v národních soutěžích.

Najdete nás na adrese: Centrum 329, Horní Suchá.